Blakstienų Priauginimas

GlamGirls© Teikia aukščiausios kokybės bet kokio sudėtingumo

blakstienų priauginimo paslaugas Vilniuje jau nuo 2010 m. Visos blakstienų priauginimo procedūros

atliekamos griežtai laikantis technologijos taisyklių ir reikalavimų.

MORE

Blakstienos – Mano Gyvenimas

Aš gyvenu tuo, ką darau. Mano darbas – mano gyvenimas. Gražios ir laimingos moterų akys – tai visada gera nuotaika. Sertifikuota blakstinų priauginomo meistrė su daugiamete, 7 metų, patirtimi. Naudojamos tik brangiausios ir auksčiausios kokybės šilkinės blakstienos ir klijai be kenksmingų medžiagų.

MORE

Dėmesys ir Pagarbus Požiūris

Dėmesys ir pagarbus požiūris į klientą leidžia Jūsų norus ir fantaziją įgyvendinti gražioje išvaizdoje, taip pat pabrėžti Jūsų individualumą. Gaila, bet ne kiekvieną gamta apdovanojo ilgomis, puriomis blakstienomis. Nenusiminkite. Šiandien priaugintų blakstienų dėka, galima lengvai įgyvendinti savo svajonę ir padaryti žvilgsnį išraiškingesnį.

MORE

Kerintis Žvilgsnis Garantuotas!

Priaugintos blakstienos atrodo labai natūraliai ir nesiskiria nuo tikrųjų. Visada atrodai pasidažiusi ir graži. Nereikalauja specialios priežiūros, blakstienų tušo. Puikiai tinka esant ypatingai progai. Visiškai nereikalauja keisti įprasto gyvenimo būdo. Priauginamosios blakstienos nealergizuoja.

MORE

Aukščiausia Kokybė

Aukščiausios kokybės blakstienos kartu su bio klijais leidžia padaryti jūsų akis neįtikėtinai gražias be mažiausio pavojaus sveikatai. Be to, jūsų blakstienos atrodys absoliučiai natūralios.

Grožio paslaptis tokia pat gili, kaip ir gyvenimo paslaptis, o gal net ir gilesnė,

nes grožio ir gyvenimo gijos glaudžiai susipynusios. (J. London)

MORE